TERMINY

 

22 LISTOPADA 2020 / SPAŁA

ODWOŁANY!

350,00 

KUP TERAZ:

Cena: 350 zł

Zadaj pytanie na messengerze
Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

OPIS SZKOLENIA

Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu, dr Toshikatsu Yamamoto stworzył system leczenia opierający się wyłącznie na nakłuwaniu punktów aktywnych na czaszce pacjenta. Wykorzystując kilka komplementarnych i intuicyjnych metod doboru miejsc wkłuć, pozwala zastosowanie jej zastosowanie tak walce z bólem, w schorzeniach ortopedycznych jak i internistycznych.

Jedną z ciekawszych odmian akupunktury jest akupunktura czaszkowa (kranialna). Spośród wielu odmian tej sztuki, jedną z najskuteczniejszych jest japońska Nowa Akupunktura Czaszki dr Yamamoto (YNCA).

Zabiegi wykonywane metodą YNCA są bezbolesne dla pacjenta, w przeciwieństwie do wielu odmian akupunktury. Co więcej, po wprowadzeniu igieł można kontynuować zabiegi innych terapii – pod warunkiem, że nie naruszą wbitych igieł. Pozwala to na włączenie metody dr Yamamoto w większość stosowanych manualnych terapii pracy z ciałem pacjenta.

Jednak tym, co wyróżnia akupunkturę YNCA od na tle innych systemów igłowania jest przede wszystkim jej „namacalność”. Nie ma w niej konieczności zapamiętywania dziesiątek punktów na meridianach wraz ze szczegółowymi wskazaniami – punkty konieczne do nakłucia okazują się w trakcie szkolenia łatwo namacalnymi zmianami. I jeszcze jedno – nic nie stoi na przeszkodzie, by w namierzony punkty wbić nawet kilka igieł celem polepszenia efektów!

Prowadzący

Maciej Graczykowski

Zainteresowanie Wschodem, zapoczątkowane w trakcie studiów Maćka, przerodziło się w prawdziwą pasję, gdy zaczął zgłębiać bardziej naturalne metody pracy z pacjentem. W swojej pracy łączy tradycje zielarskie Europy ze wschodnim podejściem do pracy z ciałem i duchem pacjenta. Dociekliwy i dokładny, nigdy nie idzie na kompromis w poszukiwaniu wiedzy – stąd też monotonia w jego księgozbiorach: “Akupunktura koreańska”, “Nowa Akupunktura Czaszki…”, “Akupunktura w neurologii” itd. Także w szkoleniach stawia na najwyższą jakość i jak największą użyteczność przekazywanej przez prowadzących wiedzy.

Masz pytanie?

Napisz do nas!