Akupunktura – dla laików wbijanie igieł w przypadkowe miejsca, dla praktyków niekończąca się droga do większej skuteczności. Odbyte kursy mikrosystemów utwierdzały nas w przekonaniu, że choć nie zawsze równie skuteczne, te podejścia mają nie tylko sens ale i są częścią większego, spójnego systemu. Że dopiero poznając podstawy, zadając sobie fundamentalne pytanie „dlaczego właśnie tak?” zrozumiemy, dlaczego nie zawsze działała np. akupunktura ucha czy czaszki. Że przyszedł czas na rozpoczęcie nauki „na poważnie” – wstąpienie do Szkoły Akupunktury

Przyglądając się jednak ofercie szkół w Europie cały czas czuliśmy niedosyt – jesteśmy fizjoterapeutami i język szkoleń TCM był dla nas nadal zawiły, niejasny… Co więcej, wielokrotnie poziom podstawowej wiedzy medycznej, wymaganej od przyszłych kursantów był zatrważająco niski. A to nie mogło przekładać się na jakość kształcenia i renomę naszej przyszłej praktyki…  Wszystko zmieniło się jednak, gdy podjęliśmy współpracę z Międzynarodową Szkołą Akupunktury Klasycznej „Acuart”.

To był szok – o akupunkturze można mówić nie tylko przejrzyście, ale jeszcze „naszym językiem”, płynnie łącząc metafory medycyny chińskiej z medycyną Zachodu! I to jeszcze po polsku – bez tłumaczy i godzin traconych na kursach w oczekiwaniu na przekład podstawowych pojęć… Dr Bartosz Chmielnicki, dyrektor szkoły a zarazem wykładowca i praktykujący lekarz, mówił o „chińszczyźnie” prosto, konkretnie, jak gdyby wcale nie mówił o tematach prawie magicznych w oczach medycyny akademickiej. Wiedzieliśmy, że znaleźliśmy skarb – i że nie zachowamy go tylko dla siebie…

Tak narodził się pomysł stworzenia szkoły akupunktury dedykowanej fizjoterapeutom – nam i Wam, jednemu z najszybciej poszerzającym swoje kompetencje środowisku zawodowemu. Pasjonatom, ciekawskim, w ciągłej pogoni za skutecznością terapii i zrozumieniem procesu choroby oraz zdrowienia. Szkoły aspirującej do najwyższych, światowych standardów z kadrą najlepszych z najlepszych – wybitnych praktyków i nauczycieli. A to wszystko w sportowym sercu Polski a zarazem miejscu wprost stworzonym do nauki – Spale koło Tomaszowa Mazowieckiego. Witajcie w Spalskiej Szkole Akupunktury!

Co wyróżnia naszą szkołę akupunktury?

Dlaczego właśnie Spalska Szkoła Akupunktury?

Nasi wykładowcy to czołowi, polscy akupunkturzyści z wieloletnim doświadczeniem w szkoleniu.

 

Wykłady prowadzone są w języku polskim – nie tracisz czasu na tłumaczenie.

 

Szkoła dedykowana jest przedstawicielom zawodów medycznych – program przygotowany jest pod kursantów obracających się w świecie medycyny zachodniej.

 

Stawiamy na praktykę – naszym celem jest nauczenie Cię praktycznego podejścia do akupunktury, szczegółowej diagnozy i doboru punktów najlepiej odpowiadających problemom twoich pacjentów.

 

Zjazdy odbywają się raz w miesiącu, masz czas by ugruntować wiedzę zarazem nie spędzając połowy wolnego czasu w rozjazdach.

 

Położenie w centralnej Polsce i otoczenie dziewiczej spalskiej przyrody – uczysz się i odpoczywasz zarazem.

Bartosz Chmielnicki - wykładowca akupunktury

lek. med. Bartosz Chmielnicki

Doktor Chmielnicki jest znakomitym i bardzo lubianym wykładowcą, który z wielkim entuzjazmem dzieli się ze studentami swoją wiedzą. Jego wykłady są dynamiczne, zależy mu na tym, żeby studenci zrozumieli prezentowane zagadnienia. Jest jednym z najbardziej znanych wykładowców i praktyków akupunktury w Polsce, zapraszanym do szkół akupunktury i na konferencje na całym świecie. Zainteresował się akupunkturą pod koniec studiów i już w 2004 roku ukończył kurs akupunktury dla lekarzy w Warszawie, a następnie kurs Medycyny Chińskiej. W 2009 roku założył Compleo – centrum terapii naturalnych a niedługo potem placówkę kształcenia. Absolwenci organizowanych przez niego kursów i szkoleń to w tej chwili elita polskich akupunkturzystów. Od samego początku koncentruje się na jak najbardziej zrozumiałym przekazie wiedzy, jest autorem książek, plakatów edukacyjnych i licznych artykułów drukowanych w branżowych czasopismach polskich, niemieckich i amerykańskich. Jego kreatywność i pomysły są doceniane na świecie, z jego inspiracji powstały międzynarodowe projekty: Evidence Based Acupuncture, oraz Gates of Life, znany w Polsce jako Prosto w Punkt. Na jego zaproszenie do Polski przyjeżdżają najlepsi na świecie nauczyciele akupunktury: dr Yair Maimon, Rani Ayal, Joan Duveen, Hamid Montakab, Debra Betts, i wielu innych. W wolnym czasie uwielbia podróżować ze swoją rodziną, żeglować oraz czytać książki. Marzy o nauczeniu się sztuki BaZi.

dr n. med. Aleksandra Binka-Kowalska

dr n. med. Aleksandra Binka-Kowalska

Doktor Binka-Kowalska jest lekarzem, specjalistką genetyki klinicznej, akupunkturzystką i praktykiem psychologii kontemplatywnej. Podczas studiów doktoranckich została wykładowcą akademickim, a studenci lubili jej spokojne wykłady, które sprawiały, że skomplikowane zagadnienia stawały się zrozumiałe. W swojej praktyce kieruje się bardzo humanistycznym podejściem koncentrując się na człowieku, a nie tylko na objawach choroby. Jej pełna akceptacji, mądra obecność wspierała pacjentów najpierw w Poradni Genetycznej Genos, następnie w Klinice Leczenia Niepłodności Novum, a od 2013 roku we własnym gabinecie.

Doktor Binka-Kowalska zajmuje się akupunkturą od 2013 roku, gdy po skończeniu kursu podstawowego w Compleo i odbyciu kolejnych specjalistycznych kursów dodatkowych otworzyła prywatną praktykę. Obecnie jej głównym nauczycielem jest Rani Ayal, u którego studiuje akupunkturę według niebiańskich pni i ziemskich konarów. Poza Medycyną Chińską jest również trenerem Karuny – psychologii kontemplatywnej opartej na współczuciu, co pozwala jej na całościowe traktowanie Pacjentów, ze szczególnym uwzględnieniem ich emocji.

Od 9 lat praktykuje medytację w tradycji Shambhali.

Akupunkturzystka Barbara Wypart

mgr Barbara Wypart

Barbara Wypart jest doświadczonym i lubianym wykładowcą, a także świetną akupunkturzystką. Jej prelekcje cechuje precyzja i elegancja przekazu. Jest wykształconą farmaceutką, od połowy lat 90 uczy się i praktykuje TaiChi. Jest twórczynią jednej z większych szkół Tai Chi na Śląsku i doświadczoną nauczycielką. W 2009 sama potrzebowała pomocy i znalazła ją w gabinecie akupunkturzysty – dr Bartosza Chmielnickiego. Od tego czasu jej droga związana jest z Medycyną Chińską, od 2010 roku, po ukończeniu kursu podstawowego w Compleo prowadzi z sukcesem swój gabinet akupunktury. Dodatkowo, w ostatnich latach zgłębia chińskie koncepcje dotyczące czasu studiując akupunkturę według Pni i Konarów, ale także sztukę BaZi i ZeRi. Zdobytą wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się z innymi prowadząc kursy BaZi, szkołę TaiChi, a także autorskie kursy dietetyki.

Katarzyna Rajter-Grabowska - akupunktura dla ciekawskich

lek. med. Katarzyna Rajter-Grabowska

Doktor Rajter-Grabowska to świetna lekarka, internistka i specjalistka medycyny rodzinnej z wieloletnim doświadczeniem. Od początku swojej kariery podchodzi do pacjenta całościowo, zajmując się nie tylko jego dolegliwościami, ale też stylem życia, emocjami i dietą. Odpowiadające jej holistyczne podejście odnalazła w Medycynie Chińskiej, którą zajmuje się od 2005 roku, a także w opracowanej przez dr Marca Peignier medycynie funkcjonalnej. Te różne podejścia pozwalają dr Grabowskiej na znalezienie dla swoich pacjentów optymalnej metody diagnozy i leczenia, co skutkuje długą listą oczekujących na wizytę w jej gabinecie. Na co dzień tłumaczy pacjentom podstawy fizjologii i patologii, z chęcią włącza się też w działania popularyzatorskie prowadząc prelekcje dla rodziców i dzieci w szkole specjalnej, a także podczas imprez promujących zdrowy tryb życia. Poprowadziła moduł dla lekarzy podczas kursu medycyny profilaktycznej, teraz zaś postanowiła przekazać swoją wiedzę Studentom. Jej wykłady cechuje entuzjazm, którym łatwo zaraża słuchaczy. Prywatnie lubi spędzać czas pielęgnując swój ogród oraz na górskich wycieczkach. Jest zapalonym fotografem.

Lek. Med. Małgorzata Stembalska

lek. med. Małgorzata Stembalska

Pani Doktor Małgorzata Stembalska jest bardzo dobrym lekarzem, lubianym i docenianym przez pacjentów oraz przez współpracujący z nią personel, jest bardzo otwartym człowiekiem, na pacjenta spogląda wielokierunkowo. Z wykształcenia chirurg dziecięcy i specjalista rehabilitacji medycznej, od wielu lat pomaga pacjentom we Wrocławiu i okolicach. Od dawna interesowała ją akupunktura jako skuteczna metoda terapii. Podczas studiów podyplomowych z Medycyny Bólu na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie poznała wykładającego tam dr Bartosza Chmielnickiego i tak zaczęła się na dobre Jej przygoda z akupunkturą. Po ukończeniu kursu podstawowego w Compleo rozpoczęła praktykę akupunkturową, stale rozwijając swoją wiedzę i umiejętności Z pasją łączy dokonania medycyny zachodniej i wschodniej. Jej profesjonalizm zaowocował propozycją przygotowania doskonale przyjętego przez Studentów szkolenia z podstaw neurologii podczas kursu podstawowego.W wolnych chwilach żegluje po świecie, czyta książki, biega na koncerty i wystawy.

Akupunkturzystka Izabela Miętka

mgr Izabela Miętka

Izabela Miętka to niezwykle ciepła osoba z szacunkiem towarzysząca ludziom w ich drodze do zdrowia i harmonii. Jest znaną i lubianą akupunkturzystką, a jej sukcesy terapeutyczne radośnie biegają po świecie – uśmiechnięte dzieci rodziców zmagających się z niepłodnością. Zaangażowana w pomaganie ludziom od dawna, ukończyła kurs Medycyny Chińskiej w 2013 roku, w 2012 odbywając staż w Nepalu. Od tego czasu prowadzi oblegany gabinet Medycyny Chińskiej. Angażuje się również w propagowanie wiedzy o płodności prowadząc liczne prelekcje i kursy, a także organizując warsztaty dla położnych. Jej uśmiech i entuzjazm w połączeniu z głęboką wiedzą i doświadczeniem sprawiają, że studenci uwielbiają jej wykłady.

Bożena Olszowska - akupunkturzystka

mgr Bożena Olszowska

Bożena Olszowska to świetna i doświadczona nauczycielka. Z wykształcenia biolog od dawna zajmuje się praktyką i nauczaniem TaiChi i QiGongu. Od 2007 roku pomaga ludziom jako dyplomowana naturoterapeutka, ciągle pogłębiając wiedzę na licznych kursach z akupunktury i ziołolecznictwa chińskiego, wśród których był też kurs podstawowy w Compleo. Intensywnie rozwija się jako wykładowca, prowadzi autorskie kursy z Dietetyki Chińskiej, diagnozy, a także kurs akupresury. Od 2014 roku współpracuje z Compleo, a jej wykłady cieszą się ogromną popularnością. Studenci cenią ją za zrozumiały sposób przekazywania wiedzy popartej szerokim doświadczeniem z praktyki.

Zjazdy szkoleniowe III edycji odbywają się raz w miesiącu – w piątki i soboty

Pobierz harmonogram zjazdów na rok 2021/23!

REGULAMIN

 

I. INFORMACJE OGÓLNE

 1. Niniejszy Regulamin określa warunki uczestnictwa w kursach akupunktury oraz zapisów na Kurs w systemie online w serwisie internetowym www.akudlaciekawskich.pl.
 2. Pojęcia użyte w Regulaminie oznaczają:
 • Organizator – Spalska Szkoła Akupunktury działająca w ramach Aku dla ciekawskich, Sławomir Mokrzycki, Maciej Graczykowski, spółka cywilna, ul. Mielecka 105, 36-100 Kolbuszowa Dolna, NIP 8141687865, REGON 367761157.
 • Serwis – serwis internetowy dostępny pod adresem strony internetowej www.akudlaciekawskich.pl;
 • Klient – osoba prawna, jednostka organizacyjna niebędąca osobą prawną posiadająca zdolność prawną, osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych niebędąca konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego lub konsument w rozumieniu tego przepisu posiadający pełną zdolność do czynności prawnych, dokonujący internetowej rejestracji na Kurs w Serwisie;
 • Kurs –usługa polegająca na świadczeniu zajęć edukacyjnych realizowana na warunkach, które wskazał Organizator  określonym miejscu i czasie;
 • Kursant – Klient biorący udział w Kursie lub osoba trzecia, która została do udziału w Kursie wyznaczona przez Klienta;
 • Kodeks cywilny – ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (tekst jednolity: Dz. U. z 2017 r., poz. 459 ze zm.).
 1. Organizator oświadcza, że posiada wiedzę, doświadczenie oraz narzędzia pozwalające na prowadzenie Kursów w tym zakresie.
 2. Organizator oświadcza, że realizuje Kursy w zakresie, terminach i miejscu szczegółowo opisanych w informacji na temat Kursu zamieszczonych na stronie internetowej www.akudlaciekawskich.pl
 3. Organizator zastrzega sobie, że możliwość wzięcia udziału w Kursie jest ograniczona limitem miejsc. O umieszczeniu na liście Kursanta na Kurs decyduje kolejność zgłoszeń oraz kolejność wpłaty zaliczki na Kurs.
 4. Informacje znajdujące się na stronie internetowej www.akudlaciekawskich.pl nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, a są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy.
 5. Warunkiem korzystania z Serwisu jest zapoznanie się z niniejszym Regulaminem oraz jego akceptacja.
 6. W Kursie udział może wziąć Klient lub osoba trzecia wyznaczona przez Klienta do udziału w Kursie.
 7. Administratorem danych osobowych Klientów i Kursantów zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.) jest Organizator.

 

II. REJESTRACJA NA KURS I ZAWARCIE UMOWY

 1. Warunkiem wzięcia udziału w Kursie jest:
  1. akceptacja i zapoznanie się z niniejszym Regulaminem,
  2. zapis na Kurs poprzez prawidłowe i kompletne wypełnienie formularza, który znajduje się na stronie www.akudlaciekawskich.pl
  3. dokonanie płatności w wyznaczonym terminie i wyznaczonej kwocie zgodnie z danymi, które Organizator przesyła drogą elektroniczną po otrzymaniu formularza.
 2. Klient, wypełniając formularz zapisu na Kurs udostępniony w Serwisie, dokonuje zapisu na wybrany Kurs na warunkach określonych w informacji na temat Kursu zamieszczonej w Serwisie.
 3. Przez poprawne wypełnienie formularza należy rozumieć wskazanie wszystkich wymaganych przez formularz danych zgodnie ze stanem faktycznym. Organizator zastrzega, że w przypadku podania nieprawdziwych lub niekompletnych danych może odmówić przyjęcia zapisu na Kurs.
 4. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany cen Kursów, modyfikacji ich programu i przebiegu oraz do przeprowadzania, modyfikowania i odwoływania akcji promocyjnych.
 5. Warunkiem korzystania z Serwisu i dokonywania zapisu na Kurs jest posiadanie dostępu do sieci Internet, przeglądarki internetowej obsługującej pliki cookies oraz posiadanie adresu poczty elektronicznej.
 6. Po otrzymaniu potwierdzenia mailowego przez Organizatora przyjęcia zgłoszenia na Kurs Klient jest zobowiązany do dokonania zapłaty zadatku za Kurs.
 7. Niedokonanie zapłaty w wyznaczonym dniu uważa się za rezygnację z Kursu.
 8. W terminie do 14 dni przed Kursem klient zobowiązany jest do zapłaty pozostałej kwoty, o czym zostanie odpowiednio wcześniej poinformowany przez Organizatora drogą mailową.
 9. Jeżeli Klient wyraża wolę otrzymania faktury VAT, powinien podczas zapisu na stronie internetowej zaznaczyć to w polu “dane do faktury”. Klient wyraża zgodę na przesłanie przez Organizatora faktury VAT drogą elektroniczną bez podpisu wystawcy na podany przez Klienta przy składaniu zamówienia adres e-mail.

 

III. ODWOŁANIE ORAZ ZMIANA MIEJSCA KURSU

 1. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania Kursu w terminie do 3 dni roboczych w wyniku nieprzewidzianych zdarzeń losowych lub 14 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia Kursu w sytuacji braku wystarczającej liczby Kursantów.
 2. W przypadku odwołania Kursu wniesione płatności za udział Kursantów w Kursie zostaną w całości zwrócone na rachunki bankowe, z których zostały wpłacone w terminie 7 dni roboczych od dnia odwołania Kursu.
 3. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany miejsca Kursu, w którym miał odbyć się Kurs nie później niż do 7 dni roboczych przed planowanym terminem rozpoczęcia Kursu.
 4. Informacja o zmianie miejsca Kursu lub jego odwołaniu zostanie przesłana na adres poczty elektronicznej.

 

IV. REZYGNACJA Z KURSU

 1. Rezygnacja z udziału w Kursie po zapłacie zadatku skutkuje zgodnie z art. 394 Kodeksu Cywilnego przepadkiem tego zadatku.
 2. Informację o rezygnacji z Kursu, Kursant powinien niezwłocznie zawiadomić Organizatora drogą mailową bądź telefoniczną pod numerem  881509767.

 

V. REKLAMACJE

 1. Klient oraz Kursant są uprawnieni do złożenia reklamacji w związku z przebiegiem lub jakością Kursu w terminie 7 dni od dnia, w którym Kurs się odbył.
 2. Reklamacje można składać pisemnie na adres Organizatora lub w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: acudlaciekawskich@gmail.com. Zaleca się podanie przez Klienta lub Kursanta w opisie reklamacji: informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, żądania oraz danych kontaktowych składającego reklamację.
 3. Organizator rozpatruje reklamacje niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni, licząc od dnia jej otrzymania. Jeśli reklamacja w tym czasie nie może zostać rozpatrzona, Organizator w tym terminie powiadamia reklamującego na piśmie o przyczynach opóźnienia i przewidywanym terminie rozpatrzenia reklamacji.

 

VI. ODSTĄPIENIE OD UMOWY

 1. Klientowi będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego przysługuje prawo do odstąpienia od umowy o przeprowadzenie kursu w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia bez podawania przyczyny i ponoszenia kosztów. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie Organizatorowi oświadczenia o odstąpieniu od umowy, którego wzór stanowi załącznik do Regulaminu.
 2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może być złożone za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: szkolenia@akudlaciekawskich.pl
 3. Klient oświadcza, że został pouczony o przysługującym mu prawie odstąpienia od umowy. Klient oświadcza również, że uczestnictwo Kursanta w Kursie poczytuje się za wyrażenie wyraźnej zgody na spełnienie przez Organizatora świadczenia i wykonania usługi i jest świadomy, że skutkuje to utratą prawa odstąpienia od umowy zgodnie z art. 38 pkt 1) ustawy z dnia 30.05.2014 o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r., poz. 827 ze zm.).

 

VII. BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

 1. Klient i Kursant wyrażają zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych zawartych w formularzu rejestracji na Kurs przez Organizatora dla celów związanych z organizacją Kursu.
 2. Klientowi i Kursantowi przysługuje prawo do uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania ich danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997, Nr 133, poz. 883 ze zm.) lub rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE L. 119/1 z 4.5.2016) albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane; jak i prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację. Dane osobowe będą archiwizowane przez okres 2 lat od dnia ich pozyskania. W przypadku naruszenia przepisów o ochronie danych osobowych Klientowi przysługuje skarga do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, Biuro Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
 3. W przypadku, gdy Kursant nie jest Klientem, Klient powierza Organizatorowi dane osobowe Kursanta będącego osobą trzecią do przetwarzania w celu przeprowadzenia szkolenia w zakresie niezbędnym do jego organizacji.
 4. Organizator oświadcza, iż stosuje środki zabezpieczające zbiór danych, o których mowa w art. 36-39 ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997, Nr 133, poz. 883 ze zm.), oraz spełnia wymagania określone w przepisach, o których mowa w art. 39a tejże ustawy oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE L. 119/1 z 4.5.2016).

 

VIII. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Kursantowi nie przysługuje prawo rejestrowania obrazu lub dźwięku w trakcie Kursu, chyba że Organizator wyrazi zgodę na rejestrację obrazu lub dźwięku.
 2. Klient oświadcza, iż zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu i akceptuje jego postanowienia.
 3. W przypadku gdyby jakiekolwiek postanowienie niniejszego Regulaminu naruszało prawa konsumenta, było niejasne lub stanowiło klauzulę niedozwoloną, w jego miejsce stosuje się ogólne zasady i postanowienia gwarantujące prawa konsumenta zbliżone znaczeniowo do zapisów kwestionowanych, a postanowienie takie uznaje się za nieobowiązujące w stosunku do konsumenta.
 4. Wszelkie spory związane z realizacją Umowy będą rozstrzygane przez sąd miejscowo właściwy dla siedziby Usługodawcy.
 5. Umowa podlega prawu polskiemu.
 6. Usługodawca zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie.
 7. W sprawach nieuregulowanych niniejszą umową mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego.
 8. Regulamin wchodzi w życie z dniem 1 kwietnia 2019 r.

1. Kto może się zapisać do szkoły akupunktury?

Kurs przeznaczony jest dla osób z wykształceniem w jednym z zawodów medycznych: lekarz, farmaceuta, ratownik medyczny, położna, diagnosta laboratoryjny, psycholog, lekarz dentysta, fizjoterapeuta, pielęgniarz/pielęgniarka, dietetyk, masażysta, psychoterapeuta.

Dopuszczamy indywidualne rozpatrywanie wniosków. Po więcej informacji prosimy o kontakt: Maciej Graczykowski, tel. 881 509 767

2. Organizacja zajęć

 

Pełen cykl kształcenia obejmuje 2 lata nauki, które składają się z 24 zjazdów szkoleniowych. Zjazdy III edycji szkoły odbywają się raz w miesiącu w piątki i soboty począwszy od listopada 2021 r. Zajęcia rozpoczynają się o godz. 9:30 lub 9:00. Terminy zjazdów podane są w zakładce Harmonogram. Wszystkie zjazdy odbywają się w Spale k/Tomaszowa Mazowieckiego.

3. Koszt kursu

 

Całkowity koszt szkolenia to 16 800 zł. Kurs opłacany jest w ratach – 700 zł miesięcznie. Zgodnie z umową płatność dokonywana jest do 5-tego dnia każdego miesiąca trwania kursu.

Formularz rekrutacyjny

Zgłoś się!


Na dyplomie pojawi się dokładnie takie imię i nazwisko jak podane w formularzu.
Prosimy o sprawdzenie czy jest wpisane poprawnie.

+ O nas

Akupunktura – dla laików wbijanie igieł w przypadkowe miejsca, dla praktyków niekończąca się droga do większej skuteczności. Odbyte kursy mikrosystemów utwierdzały nas w przekonaniu, że choć nie zawsze równie skuteczne, te podejścia mają nie tylko sens ale i są częścią większego, spójnego systemu. Że dopiero poznając podstawy, zadając sobie fundamentalne pytanie „dlaczego właśnie tak?” zrozumiemy, dlaczego nie zawsze działała np. akupunktura ucha czy czaszki. Że przyszedł czas na rozpoczęcie nauki „na poważnie” – wstąpienie do Szkoły Akupunktury

Przyglądając się jednak ofercie szkół w Europie cały czas czuliśmy niedosyt – jesteśmy fizjoterapeutami i język szkoleń TCM był dla nas nadal zawiły, niejasny… Co więcej, wielokrotnie poziom podstawowej wiedzy medycznej, wymaganej od przyszłych kursantów był zatrważająco niski. A to nie mogło przekładać się na jakość kształcenia i renomę naszej przyszłej praktyki…  Wszystko zmieniło się jednak, gdy podjęliśmy współpracę z Międzynarodową Szkołą Akupunktury Klasycznej „Acuart”.

To był szok – o akupunkturze można mówić nie tylko przejrzyście, ale jeszcze „naszym językiem”, płynnie łącząc metafory medycyny chińskiej z medycyną Zachodu! I to jeszcze po polsku – bez tłumaczy i godzin traconych na kursach w oczekiwaniu na przekład podstawowych pojęć… Dr Bartosz Chmielnicki, dyrektor szkoły a zarazem wykładowca i praktykujący lekarz, mówił o „chińszczyźnie” prosto, konkretnie, jak gdyby wcale nie mówił o tematach prawie magicznych w oczach medycyny akademickiej. Wiedzieliśmy, że znaleźliśmy skarb – i że nie zachowamy go tylko dla siebie…

Tak narodził się pomysł stworzenia szkoły akupunktury dedykowanej fizjoterapeutom – nam i Wam, jednemu z najszybciej poszerzającym swoje kompetencje środowisku zawodowemu. Pasjonatom, ciekawskim, w ciągłej pogoni za skutecznością terapii i zrozumieniem procesu choroby oraz zdrowienia. Szkoły aspirującej do najwyższych, światowych standardów z kadrą najlepszych z najlepszych – wybitnych praktyków i nauczycieli. A to wszystko w sportowym sercu Polski a zarazem miejscu wprost stworzonym do nauki – Spale koło Tomaszowa Mazowieckiego. Witajcie w Spalskiej Szkole Akupunktury!

+ Co nas wyróżnia?

Co wyróżnia naszą szkołę akupunktury?

Dlaczego właśnie Spalska Szkoła Akupunktury?

Nasi wykładowcy to czołowi, polscy akupunkturzyści z wieloletnim doświadczeniem w szkoleniu.

 

Wykłady prowadzone są w języku polskim – nie tracisz czasu na tłumaczenie.

 

Szkoła dedykowana jest przedstawicielom zawodów medycznych – program przygotowany jest pod kursantów obracających się w świecie medycyny zachodniej.

 

Stawiamy na praktykę – naszym celem jest nauczenie Cię praktycznego podejścia do akupunktury, szczegółowej diagnozy i doboru punktów najlepiej odpowiadających problemom twoich pacjentów.

 

Zjazdy odbywają się raz w miesiącu, masz czas by ugruntować wiedzę zarazem nie spędzając połowy wolnego czasu w rozjazdach.

 

Położenie w centralnej Polsce i otoczenie dziewiczej spalskiej przyrody – uczysz się i odpoczywasz zarazem.

+ Nasza kadra
Bartosz Chmielnicki - wykładowca akupunktury

lek. med. Bartosz Chmielnicki

Doktor Chmielnicki jest znakomitym i bardzo lubianym wykładowcą, który z wielkim entuzjazmem dzieli się ze studentami swoją wiedzą. Jego wykłady są dynamiczne, zależy mu na tym, żeby studenci zrozumieli prezentowane zagadnienia. Jest jednym z najbardziej znanych wykładowców i praktyków akupunktury w Polsce, zapraszanym do szkół akupunktury i na konferencje na całym świecie. Zainteresował się akupunkturą pod koniec studiów i już w 2004 roku ukończył kurs akupunktury dla lekarzy w Warszawie, a następnie kurs Medycyny Chińskiej. W 2009 roku założył Compleo – centrum terapii naturalnych a niedługo potem placówkę kształcenia. Absolwenci organizowanych przez niego kursów i szkoleń to w tej chwili elita polskich akupunkturzystów. Od samego początku koncentruje się na jak najbardziej zrozumiałym przekazie wiedzy, jest autorem książek, plakatów edukacyjnych i licznych artykułów drukowanych w branżowych czasopismach polskich, niemieckich i amerykańskich. Jego kreatywność i pomysły są doceniane na świecie, z jego inspiracji powstały międzynarodowe projekty: Evidence Based Acupuncture, oraz Gates of Life, znany w Polsce jako Prosto w Punkt. Na jego zaproszenie do Polski przyjeżdżają najlepsi na świecie nauczyciele akupunktury: dr Yair Maimon, Rani Ayal, Joan Duveen, Hamid Montakab, Debra Betts, i wielu innych. W wolnym czasie uwielbia podróżować ze swoją rodziną, żeglować oraz czytać książki. Marzy o nauczeniu się sztuki BaZi.

dr n. med. Aleksandra Binka-Kowalska

dr n. med. Aleksandra Binka-Kowalska

Doktor Binka-Kowalska jest lekarzem, specjalistką genetyki klinicznej, akupunkturzystką i praktykiem psychologii kontemplatywnej. Podczas studiów doktoranckich została wykładowcą akademickim, a studenci lubili jej spokojne wykłady, które sprawiały, że skomplikowane zagadnienia stawały się zrozumiałe. W swojej praktyce kieruje się bardzo humanistycznym podejściem koncentrując się na człowieku, a nie tylko na objawach choroby. Jej pełna akceptacji, mądra obecność wspierała pacjentów najpierw w Poradni Genetycznej Genos, następnie w Klinice Leczenia Niepłodności Novum, a od 2013 roku we własnym gabinecie.

Doktor Binka-Kowalska zajmuje się akupunkturą od 2013 roku, gdy po skończeniu kursu podstawowego w Compleo i odbyciu kolejnych specjalistycznych kursów dodatkowych otworzyła prywatną praktykę. Obecnie jej głównym nauczycielem jest Rani Ayal, u którego studiuje akupunkturę według niebiańskich pni i ziemskich konarów. Poza Medycyną Chińską jest również trenerem Karuny – psychologii kontemplatywnej opartej na współczuciu, co pozwala jej na całościowe traktowanie Pacjentów, ze szczególnym uwzględnieniem ich emocji.

Od 9 lat praktykuje medytację w tradycji Shambhali.

Akupunkturzystka Barbara Wypart

mgr Barbara Wypart

Barbara Wypart jest doświadczonym i lubianym wykładowcą, a także świetną akupunkturzystką. Jej prelekcje cechuje precyzja i elegancja przekazu. Jest wykształconą farmaceutką, od połowy lat 90 uczy się i praktykuje TaiChi. Jest twórczynią jednej z większych szkół Tai Chi na Śląsku i doświadczoną nauczycielką. W 2009 sama potrzebowała pomocy i znalazła ją w gabinecie akupunkturzysty – dr Bartosza Chmielnickiego. Od tego czasu jej droga związana jest z Medycyną Chińską, od 2010 roku, po ukończeniu kursu podstawowego w Compleo prowadzi z sukcesem swój gabinet akupunktury. Dodatkowo, w ostatnich latach zgłębia chińskie koncepcje dotyczące czasu studiując akupunkturę według Pni i Konarów, ale także sztukę BaZi i ZeRi. Zdobytą wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się z innymi prowadząc kursy BaZi, szkołę TaiChi, a także autorskie kursy dietetyki.

Katarzyna Rajter-Grabowska - akupunktura dla ciekawskich

lek. med. Katarzyna Rajter-Grabowska

Doktor Rajter-Grabowska to świetna lekarka, internistka i specjalistka medycyny rodzinnej z wieloletnim doświadczeniem. Od początku swojej kariery podchodzi do pacjenta całościowo, zajmując się nie tylko jego dolegliwościami, ale też stylem życia, emocjami i dietą. Odpowiadające jej holistyczne podejście odnalazła w Medycynie Chińskiej, którą zajmuje się od 2005 roku, a także w opracowanej przez dr Marca Peignier medycynie funkcjonalnej. Te różne podejścia pozwalają dr Grabowskiej na znalezienie dla swoich pacjentów optymalnej metody diagnozy i leczenia, co skutkuje długą listą oczekujących na wizytę w jej gabinecie. Na co dzień tłumaczy pacjentom podstawy fizjologii i patologii, z chęcią włącza się też w działania popularyzatorskie prowadząc prelekcje dla rodziców i dzieci w szkole specjalnej, a także podczas imprez promujących zdrowy tryb życia. Poprowadziła moduł dla lekarzy podczas kursu medycyny profilaktycznej, teraz zaś postanowiła przekazać swoją wiedzę Studentom. Jej wykłady cechuje entuzjazm, którym łatwo zaraża słuchaczy. Prywatnie lubi spędzać czas pielęgnując swój ogród oraz na górskich wycieczkach. Jest zapalonym fotografem.

Lek. Med. Małgorzata Stembalska

lek. med. Małgorzata Stembalska

Pani Doktor Małgorzata Stembalska jest bardzo dobrym lekarzem, lubianym i docenianym przez pacjentów oraz przez współpracujący z nią personel, jest bardzo otwartym człowiekiem, na pacjenta spogląda wielokierunkowo. Z wykształcenia chirurg dziecięcy i specjalista rehabilitacji medycznej, od wielu lat pomaga pacjentom we Wrocławiu i okolicach. Od dawna interesowała ją akupunktura jako skuteczna metoda terapii. Podczas studiów podyplomowych z Medycyny Bólu na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie poznała wykładającego tam dr Bartosza Chmielnickiego i tak zaczęła się na dobre Jej przygoda z akupunkturą. Po ukończeniu kursu podstawowego w Compleo rozpoczęła praktykę akupunkturową, stale rozwijając swoją wiedzę i umiejętności Z pasją łączy dokonania medycyny zachodniej i wschodniej. Jej profesjonalizm zaowocował propozycją przygotowania doskonale przyjętego przez Studentów szkolenia z podstaw neurologii podczas kursu podstawowego.W wolnych chwilach żegluje po świecie, czyta książki, biega na koncerty i wystawy.

Akupunkturzystka Izabela Miętka

mgr Izabela Miętka

Izabela Miętka to niezwykle ciepła osoba z szacunkiem towarzysząca ludziom w ich drodze do zdrowia i harmonii. Jest znaną i lubianą akupunkturzystką, a jej sukcesy terapeutyczne radośnie biegają po świecie – uśmiechnięte dzieci rodziców zmagających się z niepłodnością. Zaangażowana w pomaganie ludziom od dawna, ukończyła kurs Medycyny Chińskiej w 2013 roku, w 2012 odbywając staż w Nepalu. Od tego czasu prowadzi oblegany gabinet Medycyny Chińskiej. Angażuje się również w propagowanie wiedzy o płodności prowadząc liczne prelekcje i kursy, a także organizując warsztaty dla położnych. Jej uśmiech i entuzjazm w połączeniu z głęboką wiedzą i doświadczeniem sprawiają, że studenci uwielbiają jej wykłady.

Bożena Olszowska - akupunkturzystka

mgr Bożena Olszowska

Bożena Olszowska to świetna i doświadczona nauczycielka. Z wykształcenia biolog od dawna zajmuje się praktyką i nauczaniem TaiChi i QiGongu. Od 2007 roku pomaga ludziom jako dyplomowana naturoterapeutka, ciągle pogłębiając wiedzę na licznych kursach z akupunktury i ziołolecznictwa chińskiego, wśród których był też kurs podstawowy w Compleo. Intensywnie rozwija się jako wykładowca, prowadzi autorskie kursy z Dietetyki Chińskiej, diagnozy, a także kurs akupresury. Od 2014 roku współpracuje z Compleo, a jej wykłady cieszą się ogromną popularnością. Studenci cenią ją za zrozumiały sposób przekazywania wiedzy popartej szerokim doświadczeniem z praktyki.

+ Harmonogram zjazdów

Zjazdy szkoleniowe III edycji odbywają się raz w miesiącu – w piątki i soboty

Pobierz harmonogram zjazdów na rok 2021/23!

+ Regulamin

REGULAMIN

 

I. INFORMACJE OGÓLNE

 1. Niniejszy Regulamin określa warunki uczestnictwa w kursach akupunktury oraz zapisów na Kurs w systemie online w serwisie internetowym www.akudlaciekawskich.pl.
 2. Pojęcia użyte w Regulaminie oznaczają:
 • Organizator – Spalska Szkoła Akupunktury działająca w ramach Aku dla ciekawskich, Sławomir Mokrzycki, Maciej Graczykowski, spółka cywilna, ul. Mielecka 105, 36-100 Kolbuszowa Dolna, NIP 8141687865, REGON 367761157.
 • Serwis – serwis internetowy dostępny pod adresem strony internetowej www.akudlaciekawskich.pl;
 • Klient – osoba prawna, jednostka organizacyjna niebędąca osobą prawną posiadająca zdolność prawną, osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych niebędąca konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego lub konsument w rozumieniu tego przepisu posiadający pełną zdolność do czynności prawnych, dokonujący internetowej rejestracji na Kurs w Serwisie;
 • Kurs –usługa polegająca na świadczeniu zajęć edukacyjnych realizowana na warunkach, które wskazał Organizator  określonym miejscu i czasie;
 • Kursant – Klient biorący udział w Kursie lub osoba trzecia, która została do udziału w Kursie wyznaczona przez Klienta;
 • Kodeks cywilny – ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (tekst jednolity: Dz. U. z 2017 r., poz. 459 ze zm.).
 1. Organizator oświadcza, że posiada wiedzę, doświadczenie oraz narzędzia pozwalające na prowadzenie Kursów w tym zakresie.
 2. Organizator oświadcza, że realizuje Kursy w zakresie, terminach i miejscu szczegółowo opisanych w informacji na temat Kursu zamieszczonych na stronie internetowej www.akudlaciekawskich.pl
 3. Organizator zastrzega sobie, że możliwość wzięcia udziału w Kursie jest ograniczona limitem miejsc. O umieszczeniu na liście Kursanta na Kurs decyduje kolejność zgłoszeń oraz kolejność wpłaty zaliczki na Kurs.
 4. Informacje znajdujące się na stronie internetowej www.akudlaciekawskich.pl nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, a są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy.
 5. Warunkiem korzystania z Serwisu jest zapoznanie się z niniejszym Regulaminem oraz jego akceptacja.
 6. W Kursie udział może wziąć Klient lub osoba trzecia wyznaczona przez Klienta do udziału w Kursie.
 7. Administratorem danych osobowych Klientów i Kursantów zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.) jest Organizator.

 

II. REJESTRACJA NA KURS I ZAWARCIE UMOWY

 1. Warunkiem wzięcia udziału w Kursie jest:
  1. akceptacja i zapoznanie się z niniejszym Regulaminem,
  2. zapis na Kurs poprzez prawidłowe i kompletne wypełnienie formularza, który znajduje się na stronie www.akudlaciekawskich.pl
  3. dokonanie płatności w wyznaczonym terminie i wyznaczonej kwocie zgodnie z danymi, które Organizator przesyła drogą elektroniczną po otrzymaniu formularza.
 2. Klient, wypełniając formularz zapisu na Kurs udostępniony w Serwisie, dokonuje zapisu na wybrany Kurs na warunkach określonych w informacji na temat Kursu zamieszczonej w Serwisie.
 3. Przez poprawne wypełnienie formularza należy rozumieć wskazanie wszystkich wymaganych przez formularz danych zgodnie ze stanem faktycznym. Organizator zastrzega, że w przypadku podania nieprawdziwych lub niekompletnych danych może odmówić przyjęcia zapisu na Kurs.
 4. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany cen Kursów, modyfikacji ich programu i przebiegu oraz do przeprowadzania, modyfikowania i odwoływania akcji promocyjnych.
 5. Warunkiem korzystania z Serwisu i dokonywania zapisu na Kurs jest posiadanie dostępu do sieci Internet, przeglądarki internetowej obsługującej pliki cookies oraz posiadanie adresu poczty elektronicznej.
 6. Po otrzymaniu potwierdzenia mailowego przez Organizatora przyjęcia zgłoszenia na Kurs Klient jest zobowiązany do dokonania zapłaty zadatku za Kurs.
 7. Niedokonanie zapłaty w wyznaczonym dniu uważa się za rezygnację z Kursu.
 8. W terminie do 14 dni przed Kursem klient zobowiązany jest do zapłaty pozostałej kwoty, o czym zostanie odpowiednio wcześniej poinformowany przez Organizatora drogą mailową.
 9. Jeżeli Klient wyraża wolę otrzymania faktury VAT, powinien podczas zapisu na stronie internetowej zaznaczyć to w polu “dane do faktury”. Klient wyraża zgodę na przesłanie przez Organizatora faktury VAT drogą elektroniczną bez podpisu wystawcy na podany przez Klienta przy składaniu zamówienia adres e-mail.

 

III. ODWOŁANIE ORAZ ZMIANA MIEJSCA KURSU

 1. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania Kursu w terminie do 3 dni roboczych w wyniku nieprzewidzianych zdarzeń losowych lub 14 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia Kursu w sytuacji braku wystarczającej liczby Kursantów.
 2. W przypadku odwołania Kursu wniesione płatności za udział Kursantów w Kursie zostaną w całości zwrócone na rachunki bankowe, z których zostały wpłacone w terminie 7 dni roboczych od dnia odwołania Kursu.
 3. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany miejsca Kursu, w którym miał odbyć się Kurs nie później niż do 7 dni roboczych przed planowanym terminem rozpoczęcia Kursu.
 4. Informacja o zmianie miejsca Kursu lub jego odwołaniu zostanie przesłana na adres poczty elektronicznej.

 

IV. REZYGNACJA Z KURSU

 1. Rezygnacja z udziału w Kursie po zapłacie zadatku skutkuje zgodnie z art. 394 Kodeksu Cywilnego przepadkiem tego zadatku.
 2. Informację o rezygnacji z Kursu, Kursant powinien niezwłocznie zawiadomić Organizatora drogą mailową bądź telefoniczną pod numerem  881509767.

 

V. REKLAMACJE

 1. Klient oraz Kursant są uprawnieni do złożenia reklamacji w związku z przebiegiem lub jakością Kursu w terminie 7 dni od dnia, w którym Kurs się odbył.
 2. Reklamacje można składać pisemnie na adres Organizatora lub w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: acudlaciekawskich@gmail.com. Zaleca się podanie przez Klienta lub Kursanta w opisie reklamacji: informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, żądania oraz danych kontaktowych składającego reklamację.
 3. Organizator rozpatruje reklamacje niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni, licząc od dnia jej otrzymania. Jeśli reklamacja w tym czasie nie może zostać rozpatrzona, Organizator w tym terminie powiadamia reklamującego na piśmie o przyczynach opóźnienia i przewidywanym terminie rozpatrzenia reklamacji.

 

VI. ODSTĄPIENIE OD UMOWY

 1. Klientowi będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego przysługuje prawo do odstąpienia od umowy o przeprowadzenie kursu w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia bez podawania przyczyny i ponoszenia kosztów. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie Organizatorowi oświadczenia o odstąpieniu od umowy, którego wzór stanowi załącznik do Regulaminu.
 2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może być złożone za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: szkolenia@akudlaciekawskich.pl
 3. Klient oświadcza, że został pouczony o przysługującym mu prawie odstąpienia od umowy. Klient oświadcza również, że uczestnictwo Kursanta w Kursie poczytuje się za wyrażenie wyraźnej zgody na spełnienie przez Organizatora świadczenia i wykonania usługi i jest świadomy, że skutkuje to utratą prawa odstąpienia od umowy zgodnie z art. 38 pkt 1) ustawy z dnia 30.05.2014 o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r., poz. 827 ze zm.).

 

VII. BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

 1. Klient i Kursant wyrażają zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych zawartych w formularzu rejestracji na Kurs przez Organizatora dla celów związanych z organizacją Kursu.
 2. Klientowi i Kursantowi przysługuje prawo do uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania ich danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997, Nr 133, poz. 883 ze zm.) lub rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE L. 119/1 z 4.5.2016) albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane; jak i prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację. Dane osobowe będą archiwizowane przez okres 2 lat od dnia ich pozyskania. W przypadku naruszenia przepisów o ochronie danych osobowych Klientowi przysługuje skarga do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, Biuro Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
 3. W przypadku, gdy Kursant nie jest Klientem, Klient powierza Organizatorowi dane osobowe Kursanta będącego osobą trzecią do przetwarzania w celu przeprowadzenia szkolenia w zakresie niezbędnym do jego organizacji.
 4. Organizator oświadcza, iż stosuje środki zabezpieczające zbiór danych, o których mowa w art. 36-39 ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997, Nr 133, poz. 883 ze zm.), oraz spełnia wymagania określone w przepisach, o których mowa w art. 39a tejże ustawy oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE L. 119/1 z 4.5.2016).

 

VIII. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Kursantowi nie przysługuje prawo rejestrowania obrazu lub dźwięku w trakcie Kursu, chyba że Organizator wyrazi zgodę na rejestrację obrazu lub dźwięku.
 2. Klient oświadcza, iż zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu i akceptuje jego postanowienia.
 3. W przypadku gdyby jakiekolwiek postanowienie niniejszego Regulaminu naruszało prawa konsumenta, było niejasne lub stanowiło klauzulę niedozwoloną, w jego miejsce stosuje się ogólne zasady i postanowienia gwarantujące prawa konsumenta zbliżone znaczeniowo do zapisów kwestionowanych, a postanowienie takie uznaje się za nieobowiązujące w stosunku do konsumenta.
 4. Wszelkie spory związane z realizacją Umowy będą rozstrzygane przez sąd miejscowo właściwy dla siedziby Usługodawcy.
 5. Umowa podlega prawu polskiemu.
 6. Usługodawca zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie.
 7. W sprawach nieuregulowanych niniejszą umową mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego.
 8. Regulamin wchodzi w życie z dniem 1 kwietnia 2019 r.
+ Rekrutacja

1. Kto może się zapisać do szkoły akupunktury?

Kurs przeznaczony jest dla osób z wykształceniem w jednym z zawodów medycznych: lekarz, farmaceuta, ratownik medyczny, położna, diagnosta laboratoryjny, psycholog, lekarz dentysta, fizjoterapeuta, pielęgniarz/pielęgniarka, dietetyk, masażysta, psychoterapeuta.

Dopuszczamy indywidualne rozpatrywanie wniosków. Po więcej informacji prosimy o kontakt: Maciej Graczykowski, tel. 881 509 767

2. Organizacja zajęć

 

Pełen cykl kształcenia obejmuje 2 lata nauki, które składają się z 24 zjazdów szkoleniowych. Zjazdy III edycji szkoły odbywają się raz w miesiącu w piątki i soboty począwszy od listopada 2021 r. Zajęcia rozpoczynają się o godz. 9:30 lub 9:00. Terminy zjazdów podane są w zakładce Harmonogram. Wszystkie zjazdy odbywają się w Spale k/Tomaszowa Mazowieckiego.

3. Koszt kursu

 

Całkowity koszt szkolenia to 16 800 zł. Kurs opłacany jest w ratach – 700 zł miesięcznie. Zgodnie z umową płatność dokonywana jest do 5-tego dnia każdego miesiąca trwania kursu.

Formularz rekrutacyjny

Zgłoś się!


Na dyplomie pojawi się dokładnie takie imię i nazwisko jak podane w formularzu.
Prosimy o sprawdzenie czy jest wpisane poprawnie.