Jedną z ciekawszych odmian akupunktury jest akupunktura czaszkowa (kranialna). Spośród wielu odmian tej sztuki, jedną z najskuteczniejszych jest japońska Nowa Akupunktura Czaszki dr Yamamoto (YNCA).

Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu, dr Toshikatsu Yamamoto stworzył system leczenia opierający się wyłącznie na nakłuwaniu punktów aktywnych na czaszce pacjenta. Wykorzystując kilka komplementarnych i intuicyjnych metod doboru miejsc wkłuć, pozwala zastosowanie jej zastosowanie tak walce z bólem, w schorzeniach ortopedycznych jak i internistycznych.

Zabiegi wykonywane metodą YNCA są bezbolesne dla pacjenta, w przeciwieństwie do wielu odmian akupunktury. Co więcej, po wprowadzeniu igieł można kontynuować zabiegi innych terapii – pod warunkiem, że nie naruszą wbitych igieł. Pozwala to na włączenie metody dr Yamamoto w większość stosowanych manualnych terapii pracy z ciałem pacjenta.

Jednak tym, co wyróżnia akupunkturę YNCA od na tle innych systemów igłowania jest przede wszystkim jej „namacalność”. Nie ma w niej konieczności zapamiętywania dziesiątek punktów na meridianach wraz ze szczegółowymi wskazaniami – punkty konieczne do nakłucia okazują się w trakcie szkolenia łatwo namacalnymi zmianami. I jeszcze jedno – nic nie stoi na przeszkodzie, by w namierzony punkty wbić nawet kilka igieł celem polepszenia efektów!

Termin najbliższego szkolenia: 3-5. listopada 2017

Koszt kursu: 1400 zł (z wyżywieniem)

Rozpoczęcie kursu: 15:00 3. listopada (piątek)

Zakończenie kursu: 17:00 5. listopada (niedziela)

Zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesyłać na akudlaciekawskich@gmail.com lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w zakładce Kontakt .

NEWSLETTER

Dołącz do naszego newslettera aby być ze wszystkim na bieżąco!

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i rabatach na podany adres e-mail i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.

FreshMail.pl