TERMINY

Terminy I modułu:

11-13 PAŹDZIERNIKA 2019 / SPAŁA / Wolne miejsca: dostępne

18-20 PAŹDZIERNIKA 2019 / WROCŁAW / Wolne miejsca: dostępne

 

Terminy II modułu:

14-15 GRUDNIA 2019 / SPAŁA / Wolne miejsca: dostępne

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE!Na dyplomie pojawi się dokładnie takie imię i nazwisko jak podane w formularzu.
Prosimy o sprawdzenie czy jest wpisane poprawnie.

OPIS SZKOLENIA

Metoda równoważenia dr Tana jest metodą od praktyka dla praktyków. Powstawała na przestrzeni całej, 40-letniej praktyki dr Richarda Tana, akupunkturzysty i znawcy Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Jej podstawowym założeniem jest więc prosta, intuicyjna diagnoza i łatwość doboru punktów leczniczych. Wbrew pierwszemu wrażeniu, do efektywnego stosowania metody dr Tana potrzebna jest jedynie podstawowa wiedza z zakresu lokalizacji punktów akupunkturowych.

Skuteczność i łatwość adaptacji systemu do osobistego trybu pracy terapeuty zaowocowała rozpowszechnieniem się metody zarówno w Azji jak i krajach zachodnich. Szczególnie dobrze przyjęła się także w Izraelu, będącym bliskowschodnim centrum akupunktury i medycyny Bliskiego i Dalekiego Wschodu. Pragmatyzm izraelskich akupunkturzystów pozwolił na jeszcze efektywniejszy rozwój systemu dr Tana i czyniąc metodę szczególnie użyteczną w codziennej praktyce fizjoterapuetycznej.

Wykorzystując tzw. punkty odległe, metoda dr Tana pozwala na leczenie np. kończyn po oparzeniach bez bezpośredniej ingerencji w uszkodzone tkanki. Nie wymaga przy tym długich studiów Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, stawiając na szybką i intuicyjną diagnozę, tak użyteczną w pracy fizjoterapeuty

Co więcej, metoda równoważenia znajduje też przełożenie na problemy internistyczne pacjenta. Wykorzystują metodę jednej igły, pozwala przynieść ulgę także w problemach zdrowotnych, niezwiązanych bezpośrednio z dysfunkcjami układu ruchu pacjenta

Efekt terapii będzie uwidaczniany w trakcie szkolenia z wykorzystaniem nowoczesnych termografów medycznych. Zachęcamy kursantów do przyjazdu z pacjentem!

Zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesyłać na akudlaciekawskich@gmail.com lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w zakładce Kontakt.

Masz pytanie?

Napisz do nas!