Pasja. Wiedza. Ciekawość.

W tych trzech słowach zamyka się nasze “credo”. Te trzy słowa codziennie przypominają nam, co jest dla nas najważniejsze – co sprawia, że budzimy się z chęcią na więcej i lepiej. I ciekawiej – bo przede wszystkim jesteśmy … ciekawscy.

Do akupunktury doprowadziła nas pasja pomagania ludziom. Jednak poznając tajniki tej starej metody leczenia zrozumieliśmy jedno: akupunktura to nie odkryta na nowo metoda. To całkiem inny świat – pełen wiedzy zdobywanej przez pokolenia praktyków, doskonalonej w dziesiątkach ośrodków rozsianych w czasie i przestrzeni. I ten ogrom potrafi ostudzić nawet najbardziej ciekawskich! Zadaliśmy więc sobie pytanie: jak możemy “oswoić” tę wiedzę?

Akupunktura dla ciekawskich” to właśnie nasza odpowiedź na potrzebę przetłumaczenia metod Dalekiego Wchodu na język medycyny zachodniej. Nie negując teorii leżących u podstaw różnych systemów akupunktury, przybliżamy tak terapeutom jak i wszystkim zainteresowanym akupunkturą zarówno jej podstawy, jak i prawdziwe tajniki.

A przewodnikiem w podróżach, w które zabieramy Cię na naszych kursach, jest właśnie ciekawość. Pasja do pogłębiania wiedzy, lepszego zrozumienia, ale przede wszystkim: jej praktycznego zastosowania. Jeśli szukasz kursów, na których większy nacisk kładzie się na praktykę niż na teoretyczne niuanse, zapraszamy!Maciej Graczykowski

Maciej Graczykowski - Akupunktura dla ciekawskich Zainteresowanie Wschodem, zapoczątkowane w trakcie studiów Maćka, przerodziło się w prawdziwą pasję, gdy zaczął zgłębiać bardziej naturalne metody pracy z pacjentem. W swojej pracy łączy tradycje zielarskie Europy ze wschodnim podejściem do pracy z ciałem i duchem pacjenta. Dociekliwy i dokładny, nigdy nie idzie na kompromis w poszukiwaniu wiedzy – stąd też monotonia w jego księgozbiorach: “Akupunktura koreańska”, “Nowa Akupunktura Czaszki…”, “Akupunktura w neurologii” itd. Także w szkoleniach stawia na najwyższą jakość i jak największą użyteczność przekazywanej przez prowadzących wiedzy.