Maciej Graczykowski

Zainteresowanie Wschodem, zapoczątkowane w trakcie studiów Maćka, przerodziło się w prawdziwą pasję, gdy zaczął zgłębiać bardziej naturalne metody pracy z pacjentem. W swojej pracy łączy tradycje zielarskie Europy ze wschodnim podejściem do pracy z ciałem i duchem pacjenta. Dociekliwy i dokładny, nigdy nie idzie na kompromis w poszukiwaniu wiedzy – stąd też monotonia w jego księgozbiorach: “Akupunktura koreańska”, “Nowa Akupunktura Czaszki…”, “Akupunktura w neurologii” itd. Także w szkoleniach stawia na najwyższą jakość i jak największą użyteczność przekazywanej przez prowadzących wiedzy.

Michał Urgacz

Certyfikowany Technik Termografii Medycznej , Akupunkturzysta

“W swojej praktyce łącze liczącą tysiące lat akupunkturę z jedną z najnowszych metod obrazowania bólu, jaką jest termografia medyczna. Obrazowanie zmian termicznych zachodzących w obszarze dolegliwości, podczas zabiegu akupunktury w metodzie balansowania dostarcza informacji o intensywności reakcji organizmu oraz skuteczności samego zabiegu. Mając takie informacje, widzimy więcej i nakłuwamy bardziej precyzyjnie. Nie ma tu miejsca na pomyłkę. Jeżeli metoda nakłuwania jest poprawna, wywoła efekt w ciele pacjenta w przeciągu kilku minut.”

Na codzień prowadzi ośrodek leczenia bólu Uwolnieni Od Bólu .

lek. med. Mahmoud Manssour
Ortopeda, Traumatolog, Akupunkturzysta

“Mój Nauczyciel, Dr Richard Tan zawsze powtarzał:  “Najlepsza metoda akupunktury to ta… która działa!”. Od 27 lat zawodowo zajmuje się leczeniem bólu. Wykonałem już  około  4.600 operacji z zakresu traumatologii i ortopedii oraz ponad  17.000 zabiegów akupunktury. Zdobyte doświadczenie jako lekarz i akupunkturzysta, pozwoliło mi zrozumieć jedną ważną rzecz. Jeżeli chcesz być dobry w tym co robisz, musisz wykonać tysiące zabiegów. Aby wykonywać tysiące zabiegów, potrzebujesz metod które będą skuteczne i szybkie w działaniu.”

Prowadzi prywatną praktykę lekarską i akupunkturową w Katowicach .

Mgr Michał Iwanicki
Fizjoterapeuta i akupunkturzysta z 9 letnim stażem pracy. Uczestnik wielu kursów z akupunktury i fizjoterapii, student studiów magisterskich w NanJing w Chinach na kierunku Akupunktura. Organizator kursu „akupunktury klasycznej stylu jednej igły” i asystent akupunkturzysty CMD BSc Donalda Halfkennego, współorganizator szkoleń dla fizjoterapeutów z cyklu „akupunktura sportowa”, właściciel Centrum Fizjoterapii i Treningu Personalnego FSM, fizjoterapeuta sekcji pływackiej Śląska Wrocław.

Honorata Dziel
Fizjoterapeutka, akupunkturzystka, założyciel Wielkopolskiego Centrum Terapii Naturalnych w Poznaniu.
Opiekun merytoryczny magazynu Naturoterapia w Praktyce, autorka w takich magazynach, jak Body Challenge, Praktyczna Fizjoterapia i Rehabilitacja, Mens Health, Trainer. Szkoleniowiec Mauricz Training Center, Rehakursy, Radosław Składowski Szkolenia, wcześniej również IFAA.
Wykładowca na takich eventach jak Eu4Ya, Targi Go Active Show, Fight Arena, Fiwe, Narodowe Kongresy Naturoterapii, Kongresy Body Challenge.
Zapraszana jako ekspert na pomniejsze spotkania z pacjentami oraz innymi specjalistami chcącymi podnieść swoje kwalifikacje. M.in powadziła również wykłady na Uniwersytecie w Yliwiesce w Finlandii.
Pracując z pacjentami łączy medycynę konwencjonalną i fizjoterapię z akupunkturą i Tradycyjną Medycyną Chińską oraz hirudoterapią. Na co dzień skupia się na indywidualnej pracy z pacjentami prowadząc kompleksową przychodnię działająca z pacjentem w sposób holistyczny. Zrzesza w miejscu swojej pracy wielu specjalistów, którzy w sposób zespołowy pracują nad przywracaniem zdrowia i funkcjonalności swoim pacjentom.
Doświadczenie zdobywa również za granicą.
Wraz z mężem kierują procesem odnowy biologicznej wielu zawodników MMA z Poznania, m.in. Borysa Mańkowskiego (były Mistrz federacji KSW w wadze półśredniej). Z ich pomocy korzystają jednak zawodnicy z całej Polski.
Pod swoją opieką mają również wielu obiecujących zawodników Cross Fit, Strong Man, koszykarzy, piłkarzy, lekkoatletów, thriatlonistów, zawodników Strong Man.
Pomaga wszystkim tym, którzy zaczęli tracić nadzieję w wielu próbach powrotu do zdrowia i lepszej formy psychofizycznej.