Ewa Strembska

Mam na imię Ewa, jestem magistrem fizjoterapii, a od niedawna także naturopatką w stopniu czeladnika.

Obecnie, w poszukiwaniu swojej drogi trafiłam do spalskiego oddziału Acuart, czyli Międzynarodowej Szkoły Akupunktury Klasycznej, gdzie uczę się Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i całkiem innego podejścia do człowieka.Prowadzę swój gabinet, gdzie łączę fizjoterapię i metody naturalne, żeby skuteczniej pomagać swoim pacjentom.

Joanna Krutnik
Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii z siedzibą we Wrocławiu. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywa na licznych kursach z zakresu fizjoterapii oraz w prywatnym gabinecie. Od niedawna pogłębia swoją wiedzę w Spalskiej Szkole Akupunktury.

Dlaczego medycyna chińska? W pracy z pacjentem bardzo ważne jest holistyczne podejście, skupienie się nie tylko na ciele ale również na duchu. Myślę, że fizjoterapia w połączeniu z medycyną wschodnią to duet idealny, do leczenia nie tylko skutków ale i przyczyny dolegliwości moich pacjentów.

Natalia Owczarska

Mam na imię Natalia, z zawodu jestem fizjoterapeutą oraz naturopatą.

Prowadzę swój gabinet, gdzie pomagam pacjentom wrócić do zdrowia. W terapii uwielbiam używać metod naturalnych oraz igieł rzecz jasna :). Na swojej ścieżce rozwoju zauważyłam, że nie da się oddzielić ciała od ducha, o czym pięknie mówi Tradycyjna Medycyna Chińska, której od pewnego czasu uczę się w Spalskiej Szkole Akupunktury.